Hukukun birçok alanında dinamik ve yenilikçi bir ekiple hizmet veren avukatlık büromuzda yerli, yabancı, gerçek ve tüzel kişi müvekkillere hukuk hizmeti sunulmaktadır. Danışmanlık hizmetlerinin yanında dava ve icra takibi de yapılan büromuzda İngilizce ve İspanyolca ağırlıklı olmak üzere yabancı dillerde de hizmet verilmektedir.

Çözüm odaklı, hızlı, özenli bir çalışma anlayışı benimseyen ekibimiz bilimsel araştırmaya önem vermekte, ulusal ve uluslararası değişiklikler yakından takip edilmektedir. Alanlarında uzmanlaşmış avukatlardan oluşan ekibimiz 10 yılı aşkın süredir, uyum ve işbirliği içinde çalışmaktadır.

Büromuz uzun bir süre Bodrum/Muğla’da hizmet verdikten sonra Mecidiyeköy/İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul ağırlıklı olmak üzere, Türkiye’nin tüm illerinde müvekkillere hizmet verilmeye devam edilmektedir.

Hukukun birçok alanında sunulan danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra, büromuzda dava ve tahkim yoluyla uyuşmazlık çözümü hizmetleri de verilmekte olduğundan, ekimiz uyuşmazlığın doğmasını engellemeye önem verirken doğabilecek uyuşmazlıkları ve sonuçlarını kolaylıkla öngörebilme yetisine sahiptir. Büromuz hizmet verilen tüm hukuk alanlarında dava takibi konusunda da tecrübeli avukatlardan oluşmaktadır. Bu tecrübe, verilen danışmanlık hizmetlerinin teorinin yanında aynı zamanda pratiğe yönelik, somut ve etkin olmasını sağlamakta, müvekkillere de ileride doğabilecek ihtilaflarda da kendilerini temsil etmeye devam edebilecek olmamızın güvenini vermektedir.

Büromuz uluslararası yayınları takip etmekte, yabancılık unsuru taşıyan işlerde de yoğun olarak müvekkillerini temsil etmektedir. Bu durum büromuza uluslararası bir bakış açısı edinme şansı tanımıştır. Bu anlamda yurtdışında faaliyet gösteren hukuk büroları ile fikir alışverişleri yapılmakta, gerek sözleşmelerin düzenlenmesi gerekse yargılama esnasında yabancı hukukların araştırılması konusunda karşılıklı işbirliği yapılmaktadır. Yabancı müvekkillerin Türkiye’deki yatırımları konusunda hukuki hizmet sağlanırken çoğunlukla müvekkilleri ülkelerinde temsil edilen hukuk büroları ile de işbirliği içinde çalışılmak zorunda kalınmaktadır. Bu şekilde Martinez-Echevarria Abogados başta olmak üzere farklı büyüklükte ve farklı ülkelerde faaliyet gösteren hukuk büroları ile işbirliği ilişkileri kurulmuştur. Bu durum şüphesiz ekibimize diğer hukuk sistemleri hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra hukuk alanında uluslararası gelişmeleri yakından takip etme fırsatı tanımaktadır.

mecidiyeköy avukat, Mecidiyeköy avukat bürosu, mecidiyeköy hukuk bürosu, mecidiyeköy acil avukat, mecidiyeköy hemen avukat, mecidiyeköy avukat numarası, mecidiyeköy anında avukat, şişli avukat, şişli avukat bürosu, şişli hukuk bürosu, şişli acil avukat, şişli hemen avukat, şişli avukat numarası, şişli anında avukat,